درباره ما

به نام خدا

درباره شرکت مدیران ره کوش غرب آسیا "موفقیت حاصل تمرین وممارست در شناخت خویشتن و فریاد کردن خویشتن خویش است." شرکت مدیران ره کوش غرب آسیا در تاریخ 18/12/1393 نزد اداره ثبت شرکت های شیراز با شماره 41590 ثبت و راه اندازی گردیده است .زمینه فعالیت این شرکت ، آموزش و پژوهش در حوزه مدیریت حرفه ای سرمایه گذاری و عقد قرار داد با نهادهای آموزشی و نهادهای دولتی و خصوصی در جهت توسعه علم وهنر مدیریت سرمایه گذاری و ارائه خدمات آموزشی به عموم مردم عزیز ایران اسلامی می باشد.

اهداف:

1-کمک به تحقق اقتصاد مقاومتی دانش بنیان از طریق انتقال مهارت های مدیریتی به نسل های جدید مدیران و فعالان تجاری.

2-توسعه و عمق بخشی فرهنگ مدیریت حرفه ای سرمایه گذاری در مدیران و صاحبان کسب و کار.

3-توانمندسازی مدیران و عموم سرمایه گذاران و مجهز نمودن آنان به دانش و ابزارها ی نوین مدیریت سرمایه گذاری .

4-ایجاد اشتغال در بخش خصوصی از طریق توسعه سرمایه گذاری مردمی و تقویت کسب و کارهای نوپا و نوظهور.

5-پشتیبانی از سرمایه گذاران تازه کار و ارائه مشاوره در راستای بهبود فرآیندهای مدیریت سرمایه گذاری آنان.

بیانیه چشم انداز:

ما در شرکت مدیران ره کوش قصد داریم در سال ۱۴۰۰ هجری شمسی به عنوان توسعه دهنده و برند برتر مدیریت حرفه ای سرمایه گذاری در کشور دست یابیم و به تعداد ۲۵۰۰ نفر از مدیران و صاحبان کسب وکار و عموم مردم عزیز خدمات تخصصی مدیریت ارائه دهیم.( ما به پشتوانه پژوهش های خود ، مدیریت حرفه ای سرمایه گذاری و کاربردی را به همه مدیران کسب و کار و سرمایه گذاران مشاوره و آموزش خواهیم داد). بیانیه ماموریت: ما بر این باوریم که با ترویج وتوسعه تفکر استراتژیک و مدیریت حرفه ای سرمایه گذاری و ارائه خدمات تخصصی مدیریت سرمایه گذاری به مدیران و صاحبان سرمایه در ایران اسلامی و سپس با رویکردی گسترده تر برای همه مدیران جهان و با بکارگیری علم و فناوری نوین در حوزه های راهبردی اقتصاد دیجیتال جهت برطرف نمودن نیازهای مدیریتی سرمایه گذاری از طریق مشاوره،آموزش و پژوهش ارزشمند به شیوه ای که مشتریان،کارکنان،سرمایه گذاران دیگر و جامعه را منتفع نماید ،باعث توسعه اقتصادی ،فرهنگی،اجتماعی، تکنولوژیک و امنیتی ایران و جهان اسلام برای دستیابی به تمدن بزرگ اسلامی گردیم و در این مسیر خود را به دانش موردنیاز مجهز نموده و با بکارگرفتن توانایی ها و انرژی های سازنده و خلاقانه نیروی انسانی متعهد ، گوی سبقت را از رقبای خود برباییم و به استحکام اقتصادی ،فرهنگی،اجتماعی،تکنولوژیک و امنیتی ایران و جهان اسلام به عنوان یک مجموعه تحقیقاتی و دانش بنیان مدیریت کمک نماییم و با بکارگرفتن و انگیزش دادن و پاداش دادن و حفظ کارکنان توانمند و متخصص از طریق ایجاد شرایط کاری خوب ،رهبری معنوی برتر ،جبران خدمات براساس عملکرد،تامین فرصت رشد و تامین امنیت شغلی بالا و با راهبرد تمایز در راستای تحقق اهداف شرکت مدیران ره کوش غرب آسیا حرکت نماییم. مزیت های رقابتی : شرکت مدیران ره کوش به پشتوانه پژوهشگران متخصص در زمینه مدیریت و انجام پژوهش های کاربردی در حوزه های مختلف سرمایه گذاری و تجارت ، اقدام به ارائه ی آموزش های کاربردی مدیریت حرفه ای سرمایه گذاری نموده است.در راستای توسعه مدیریت سعی نمودیم از مباحث تئوری عبور کرده و قدم در عرصه های عملی و کاربردی مدیریت سرمایه گذاری نهاده و از این طریق به تولید دانش و ارائه آن به همه مدیران ، کارآموزان و سرمایه گذاران کشور عزیزمان ایران بپردازیم.مزیت عمده شرکت ، علمی و کاربردی بودن محتوای آموزشی و فعالیت های آن در حوزه مدیریت حرفه ای سرمایه گذاری و همچنین خدمات و محصولات متمایز، با ارزش و با کیفیت؛ تیم مدیریتی توانمند؛ اعضای هیات علمی متخصص و مجرب؛ امکانات آموزشی مناسب؛ فضای شایسته و منعطف یادگیری ، کاهش قیمت خدمات ، پشتیبانی مستمر از کارآموزان ، ارائه دو مدرک معتبر و قابل ترجمه با همکاری مجتمع فنی تهران (نمایندگی شیراز) می باشد. مخاطبان: شرکت مدیران ره کوش غرب آسیا با بررسی نیازهای بازار ، شرکت های خصوصی و دولتی و کسب و کارهای کوچک و متوسط و همه مدیران عالی، میانی، عملیاتی و اجرایی، کارشناسان ارشد ، کارکنان، کارفرمایان ، کارآفرینان ، فارغ التحصیلان دانشگاه ها ، دانش آموزان و عموم کارآموزان را مخاطب خدمات و محصولات خود قرار داده است. مسئولیت اجتماعی: این شرکت به طور جدی و با همت ویژه مسئولیت اجتماعی خود را ، راه اندازی اندیشکده مطالعات استراتژیک مدیران ره کوش در آینده ای نزدیک با هدف توسعه مطالعات راهبردی در اقتصاد دیجیتال در ایران اسلامی و جهان اسلام و ارائه ی راهکار مفید به مخاطبان تعیین نموده است.

شیوه اجرا :

1-برگزاری همایش های رایگان مدیریت حرفه ای سرمایه گذاری در بورس و ارزهای دیجیتال با هدف توسعه دانش و تخصص مدیریت سرمایه گذاری به خصوص در دوران های سخت اقتصادی.

2-انجام پژوهش های کاربردی مدیریت حرفه ای سرمایه گذاری در موضوعات مختلف مورد نیاز مخاطبان و بازار و تولید محتوای آموزشی مناسب.

3-ارائه آموزش و مشاوره در زمینه های مختلف مدیریت حرفه ای سرمایه گذاری بسته به نیاز مخاطبان.

4-ارائه آموزش های مدیریت حرفه ای سرمایه گذاری در بورس و ارزهای دیجیتال به عموم مخاطبان به منظور توسعه فرهنگ و دانش مدیریت حرفه ای سرمایه گذاری و آماده سازی نسل جدید نیروی کار جهت ورود به بازارهای مالی رقابتی در منطقه غرب آسیا .

5-ارائه دو مدرک معتبر ، قابل ترجمه و بین المللی از سوی مجتمع فنی تهران (نمایندگی شیراز) به مهارت آموزان و تلاش برای ارتقای مهارت آموز به پژوهشگر .

6-ارائه یکسال پشتیبانی رایگان به مهارت آموزان در جهت توسعه دانش و مهارت های سرمایه گذاری ایشان.

7-برگزاری همایش ها و کارگاه های رایگان ماهیانه ویژه مهارت آموزان در جهت بروزرسانی دانش مدیریت و ارائه نتیجه پژوهش های جدید شرکت با هدف ارتقای سطح علمی و مهارتی آموزان.

8-مشارکت دادن مهارت آموزان علاقمند به تحقیق در واحد پژوهش های مدیریتی شرکت.

جهت شرکت در دوره های ذکر شده ابتدا با مدیر آموزش به شماره های زیر تماس بگیرید و اولین همایش رایگان آموزشی خود را رزرو نمایید.

آدرس:شیراز،بلوار قدوسی غربی ، خیابان شهید محلاتی جنوبی ، خیابان رهگذر ، نبش کوچه 5 تلفن : 07138434798 موبایل: 09174509941

نماد اعتماد